ORGANIZATOR:
SPONSOR:

PATRONAT HONOROWY:

PATRONAT MEDIALNY:

Co to jest HbbTV Summit Poland?

HbbTV Summit Poland to coroczna konferencja organizowana w Warszawie, na której spotykają się osoby zaangażowane w rozwój telewizji hybrydowej w Polsce i na świecie.

Dotychczas odbyły się cztery edycje konferencji HbbTV Summit Poland, podczas których prezentowano aplikacje telewizyjne dostępne w HbbTV oraz dyskutowano o rynku telewizji hybrydowej. HbbTV Summit Poland jest uzupełnieniem cyklu konferencji Aplikacje TV specjalizujących się w temacie Smart TV. Takie rozdzielenie tematów na dwie oddzielne konferencje zostało podyktowane znaczącymi różnicami jakie występują między HbbTV i Smart TV.

Podczas HbbTV Summit Poland swoje prelekcje w Warszawie przeprowadziły osoby odpowiedzialne za rozwój HbbTV na świecie, do których należy zaliczyć takie osoby jak Pan Klaus Illgner przewodniczący konsorcjum HbbTV oraz Pan Régis Saint Girons z Httv.

Panele dyskusyjne o HbbTV i reklamie hybrydowej prowadził Paweł Tutka, który zainicjował rozwój telewizji hybrydowej HbbTV w Polsce oraz konsultował wdrożenie HbbTV w TVN i Telewizji Polskiej. Paweł aktywnie uczestniczy w rozwoju HbbTV i telewizji interaktywnej w Polsce.

Konferencja dedykowana jest dla osób z branży telewizyjnej i reklamowej, właścicieli treści wideo, przedstawicieli domów mediowych, dziennikarzy specjalizujących się w tematach związanych z telewizją i reklamą.

Tematy poruszane na konferencji

Uczestnicząc w konferencji HbbTV Summit Poland dowiesz się:

Uczestnicy konferencji

Do udziału w konferencji zachęcamy:

Informacje o konferencji HbbTV Summit Poland 2017

V edycja konferencji HbbTV Summit Poland specjalizującej się w tematyce telewizji i reklamy hybrydowej HbbTV.
Rozpoczęcie konferencji: 25 stycznia 2017 o godzinie 09:00
Zakończenie konferencji: 25 stycznia 2017 o godzinie 17:00
Czas trwania konferencji: 08:00

Miejsce konferencji:
Aleje Jerozolimskie 65/79
Warszawa
00-697
Polska


HbbTV Summit Poland to konferencja specjalizująca się w interaktywnej reklamie TV i telewizji hybrydowej HbbTV.